Google İnternet Reklamı Verme

Google İnternet Reklamı Verme

İşletmeniz ya da kuruluşunuz için internet reklamları vermenin en başında yapabileceğiniz ve tüketicilere hızla ulaşabileceğiniz reklam verme metotlarının başında google reklamları geliyor. »

Adwords İnternet Reklamı

Adwords İnternet Reklamı

Web sitesi trafiğini ve satışları artırmak için, arama sonuçlarının yanındaki Sponsorlu Bağlantılar bölümünde Google AdWords reklamları yayınlayın. Reklamlarınız Google’da görünür. Google reklam »

web sitesi fiyatları

web sitesi fiyatları

uygun fiyatlara web sitesi yapılmaktadır. yönetim panelli dinamik web sitesi »

Sosyal Medya Reklamı

Sosyal Medya Reklamı

Atahun medya olarak sizlerin reklamlarını google, facebook, yandex, bing, ask vb arama motorlarında birinci sayfaya çıkarmaktayız. müşteriler sizi aradığında web sitenizi aracılığı ile sizleri rahatlıkla bulabilmekte. »

Bing, Yandex, İnstagram Reklamı

Bing, Yandex, İnstagram Reklamı

Bing, Yandex, İnstagram Reklamı ve Gazetelerin İnternet Sitelerine Reklam Verilir. »

 

Nasıl Facebook Hesabı Oluşturulur?

Facebok Reklam Verme Seçenekleri, Face Reklam Nasıl Verilir…
Facebook Reklamı ile Yapabilecekleriniz
Günümüz şartlarında internet reklamcılığının önemi oldukça büyük. Facebook bu alanda bizlere sunduğu çeşitli özelliklerle dikkat çekiyor veinternet reklamı vermek isteyen kişi ya da kuruluşlar için göz ardı edilemeyecek bir platform halini almış durumda kesinlikle. Peki “Facebook reklamı nasıl verilir?” gibi bir sorunuz varsa gelin birlikte kısaca inceleyelim.
Facebook Reklam İçin Bizi Arayabilirsiniz 0534 717 34 80

Facebook Reklam Verme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Yazımızın bu bölümünde Facebook reklamı vermek isteyen ama nereden başlayacağını kestiremeyen takipçilerimiz için kısaca bu işlemlere değineceğiz.
Nasıl Facebook Hesabı Oluşturulur?
1. Facebook reklamı vermek için öncelikle bir facebook hesabına ihtiyacımız olacak. Günümüzde herkesin bir facebook hesabının olduğu düşünülürse bu konuda fazla bir açıklamaya ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Google üzerinde Nasıl Facebook Hesabı Oluşturulur? şeklinde bir arama yaparsanız basitçe bu bölümü aşabilirsiniz.
2. Bu aşamada açmış olduğunuz facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor ve ardından şu linke www.facebook.com/ads/manage giriş yapmanız gerekiyor. Ardından facebook sizin adınıza hemen bir reklam hesabı oluşturacak ve böylece reklam vermenin ilk adımını tamamlamış olacaksınız.
3. Karşınıza reklam hesabı oluşturmak istemenizin amacını soran ve sizi yönlendirecek olan bir sayfa çıkacaktır. Bu bölümde; “Facebook sayfanızın tanıtımını yapma, İnternet sitenizdeki dönüşümleri artırma, Uygulamanızın tanıtımını yapma”gibi başlıklar göreceksiniz.
Bu ekrandan yapacağınız seçime göre facebook penceresi size çeşitli yönergeler sunacak ve sizi ilgili bölüme yönlendirecektir. Buradaki yönergeleri takip ederek kolaylıkla istediğiniz internet sitesi ya da facebook sayfasının tanıtımını yapabilirsiniz.
Reklam metinlerinizi ve görsellerinizi seçtikten sonra önemli bir nokta reklamlarınızın kime gösterileceği ve hedef kitlenin doğru bir şekilde ayarlanmasıdır. Facebook size bu anlamda çok kapsamlı bir tercih alanı sunmaktadır. Bir kaç örnek vermek gerekirse;
– Reklamlarınızın sadece “Erkek” ya da “Kadın” kullanıcılara gösterilmesini,
– Seçeceğiniz yaş aralıklarına gösterilmesini, örneğin “18-25” yaş aralığı,
– Sadece seçeceğiniz şehirde yaşayanlara gösterilmesini,
– Herhangi bir sayfayı beğenmiş olan kitleye gösterilmesini, kendiniz belirleyebilirsiniz.
Unutulmaması gereken bir nokta da facebook reklamlarının ücretli olduğu ve başlangıçta doğru hedef kitlesini bulana dek düşük bütçeli reklamlar vermenin yararlı olacağıdır.
Oluşturmuş olduğunuz bir reklam kampanyasının dönüşlerini ve detaylarını facebook reklam hesabınızdan takip edebilirsiniz.

Nasıl Facebook Hesabı Oluşturulur?

Bir Cevap Yazın

Yandex.Metrica