Google İnternet Reklamı Verme

Google İnternet Reklamı Verme

İşletmeniz ya da kuruluşunuz için internet reklamları vermenin en başında yapabileceğiniz ve tüketicilere hızla ulaşabileceğiniz reklam verme metotlarının başında google reklamları geliyor. »

Adwords İnternet Reklamı

Adwords İnternet Reklamı

Web sitesi trafiğini ve satışları artırmak için, arama sonuçlarının yanındaki Sponsorlu Bağlantılar bölümünde Google AdWords reklamları yayınlayın. Reklamlarınız Google’da görünür. Google reklam »

web sitesi fiyatları

web sitesi fiyatları

uygun fiyatlara web sitesi yapılmaktadır. yönetim panelli dinamik web sitesi »

Sosyal Medya Reklamı

Sosyal Medya Reklamı

Atahun medya olarak sizlerin reklamlarını google, facebook, yandex, bing, ask vb arama motorlarında birinci sayfaya çıkarmaktayız. müşteriler sizi aradığında web sitenizi aracılığı ile sizleri rahatlıkla bulabilmekte. »

Bing, Yandex, İnstagram Reklamı

Bing, Yandex, İnstagram Reklamı

Bing, Yandex, İnstagram Reklamı ve Gazetelerin İnternet Sitelerine Reklam Verilir. »

 

Yahoo Reklam

yahoo-reklamİşlettiğimiz web siteleri ağımızda hem de Yahoo dışındaki web sitelerinde reklamlar sunar. Yahoo’nun ağı, Yahoo Network Plus ve Yahoo Search Marketing’i içerir. Yahoo, görüntü, animasyon ve video olarak görünen ve grafik reklamlar olarak da bilinen görüntülü reklamlar sunar. Yahoo metin bağlantıları olarak görünen metin reklamlar da sunar.

 

 

Yahoo’nun Doğru Medya Etkileşimi uygulaması ve bazı pazarlardaki APT teknoloji platformları (“Etkileşimler”), reklam verenler, ajanslar, yayıncılar ve reklam ağlarının reklamcılık işlerini yönetebilmelerini sağlar.

Yahoo’nun web sitelerinden birini veya Yahoo’nun reklam sunuyor olabileceği bir Yahoo olmayan web sitesini ziyaret ettiğinizde göreceğiniz reklamlar, Yahoo tarafından, reklamların göründüğü sayfanın içeriği, cinsiyetiniz, yaşınız veya bulunduğunuz konum gibi tarafınızca sağlanan bilgiler, arkadaşlarınızın veya kişilerinizin size önerileri veya diğer ilgi alanlarınıza göre önerilebilir. Yahoo, kişisel olarak tanımlanabilen bilgiler dahil olmak üzere sağladığınız bilgileri, web sitelerimizden birini ziyaret ederken veya hizmetlerimizden birini kullanırken size özel reklamlar sunmak için kullanabilir. Yahoo, ayrıca ürün ve hizmetlerimizi kullanımınızı veya size gösterdiğimiz reklamlarla etkileşiminizi de inceleyebilir. Yahoo’nun reklam seçimi ve Etkileşimler’in etkinliğini artırmak için bu bilgileri kullanımını, bunu devre dışı bırakarak denetleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Yandex.Metrica