Agency

İnternet Reklamları

Google Ads Reklamı

Google reklamı verme, google reklam kampanyaları yönetme, sektörünüze uygun reklam seçenekleri sunma. Uygun bütçelerle google ads kampanyaları. Google ads reklamı ve internet reklamcılığı alanında hizmet verilir. 


internet reklam

internet reklam kampanyaları

Google Ads Reklamı

İnternet reklamı ilgili anahtar kelimelerde google ads de ürünlerinizi arayanlar olunca birinci sayfada çıkmak ister misiniz? Atahun Medya olarak sizlerin reklamlarını google ads, facebook, yandex, bingask vb arama motorlarında birinci sayfaya çıkarmaktayız. müşteriler sizi aradığında web sitenizi aracılığı ile sizleri rahatlıkla bulabilmekte. Bu da sizlerin ürün ve hizmetlerinin satışlarını artırmaktadır.

Google Ads Reklam

Sektörünüze uygun bütçelerle reklam seçenekleri. Yeni reklam kampanyası açarak müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

İnternet Reklamları

Ürün ve hizmetlerinizi almak isteyen yeni müşterilere ulaşmanın en kolay yolu internet reklamı vermektir.

Arama Ağı Reklamları

Sektörünüze en uygun kampanyalar seçilerek arama motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz. Küçük bütçelerle başlayın.

Atahun Medya

Google Ads Reklamı, Web Sitesi Düzenleme

Firmanızın ürün ve hizmetlerine yönelik geri dönüşümü hızlı olan reklam seçenekleri sunuyoruz. Bir web siteniz yok ise kurumsal internet sitesi tasarlıyoruz. 7/24 Reklam takipi, günlük bilgi akışı sağlıyoruz.


Reklam Kampanyası

google internet reklamı, google seo

İnternet Reklamı – Web Sitesi Kurulum

Dinamik Web Sitesi Tasarımı

Ads Reklam

Google ads reklam ücretleri Günlük 14 ₺ lik bütçelerde sektörünüze uygun kampanyalar açmaktayız. Günük 14 ₺, 50 ₺, 100 ₺, 150 ₺, 250 ₺ lik reklam kampanyaları ile etkili geri dünüş alabilirsiniz.

Web Site Tasarımı

1 yıllık domain, hosting ve ssl ücreti dahil 999 ₺ den başlayan fiyatlarla internet sitesi yapıyoruz. İnternet site tasarımı için dinamik site yapmaktayız. Uygun fiyatlara sektör siteleri kuruyoruz.

İnstagram Reklamı

Ürünlerinizin sosyal medya hesabından tanıtımı, doğru kullanıcaya ulaşma satış ve hizmetlerinizi artırma anlamında çalışma yapılmaktadır. Instagram reklam kurulum hizmetleri.

Facebook Reklamı

Sosyal medya ağlarında yeterince yer alamıyorsanız size sosyal medya danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Facebook reklamları, facebook sayfa yönetimi gibi hizmetler vermekteyiz.

İnternet Reklamı

İnternet reklam seçenekleri sunuyoruz. Öncelikle google ads reklamı, Instagram reklamları, facebook reklamı gibi çeşitli sosyal medya ağlarında sizi tanıtıyoruz. İnternet reklam vermek isteyenlere çözümler sunuyoruz.

Web Site Reklamı

İnternet sitesi açmak, ürünlerini veya hizmetlerini daha fazla tüketici ve kullanıcaya ulaştırmak isteyenlere dinamik web sitesi yapmaktayız. Kısa sürede etkili web siteniz olsun isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.