Web sitesi tasarım fiyatları

İnternetsitesi tasarım fiyatı Web sitesi tasarım fiyatları; (domain ve hosting hariç) 5.000 ₺ dir. Uygun fiyatlarla web sitesi tasarımı yaptırabilirsiniz. Her web sitesi aklınıza gelen bir fikirle başlar. Biz sizin fikrinizi daha fazla insana ulaşın diye desteklemekteyiz. O yüzden uygun fiyatlara web tasarım hizmeti vermekteyiz. Atahun Medya 15 Yıldır web sitesi ve internet reklamı alanında faaliyet göstermektedir.

Yönetim Panelli Web Siteleri 5 günde kurulup açılmaktadır. Kurulan web sitesine rahatlıkla yazı – makale ve ürün ekleyebilirsiniz. Açılan sayfalar için sektörünüze özel yazılar yazmak bize aittir. 3-7 makale sayfanın durumuna göre web sitesine eklenecektir. 

İnternet Sitesi (Web Sitesi) Açma Fiyatları

Türkiye’de ürün ve hizmetlerinizi daha fazla müşteriye ulaştırmak için web sitesi açmak ve hizmet alanında reklam vermek yararlı olacaktır. Hâlen bir web siteniz yok veya var olan web sitenizi yenilemek için bizi arayabilirsiniz. Web sitesini fiyatları su şekildedir

  • Yönetim panelli sektör sitesi fiyatları: 5000 ₺
  • Bir yıllık domain ve hosting dahil kurumsal dinamik internet site açma fiyatı: 7.000 ₺
  • Https, domain, hosting (1yıllık) web site tasarım fiyatları: 7599 ₺ 
  • Özel tasarım hazır web site üzerinde değişiklik yaparak birebir çalışma ile web sitesi: 9.500 ₺
  • Hazır olan web sitesi güncelleme ve bakım fiyatı: 1200 ₺ 
  • Web sitesine sosyal medya ekleme, sayfalara bağlama, WhatsApp ve mail sistemi kurmak: 700 ₺ 

Web sitesi fiyatları nasıl belirlenir?

Bir çok bireysel ve kurumsal müşteriler wordpress gibi içerik düzenlemesi kolay ve kullanışlı tasarımları tercih etmektedirler. Esasen yönetim panelli web sitesi kullanmasını bilen müşteriler için büyük avantaj sağlamaktadır. Mesela hizmet verdiği sektörde web sitesine yerel yazılar yazarak seo olarak arama motorlarında üst sıralara çıkabilir ve geri dönüşüm alabilir. Web sitesi hazırlanırken kullanıcının yani müşterinin anlayacağı tarzda mobil uyumlu siteler hazırlanmalıdır. Elbette böyle bir site hazırlamak web sitesini bir ücret karşılığında yaptıranlar için büyük avantaj olacaktır.

İnternet Sitesi Kurmak Kaç Para

Hizmet verdiğiniz sektöre uygun bir isim belirlemek ve bu ismi satın almak (domain satın alacağınız yere göre değişmektedir) 900 ₺ ile 1240 ₺ arasında 1 yıllık satın alma ücretlidir. Aldığınız domain için birde siteyi kuracağınız hosting kiralanması gerekir. Hosting ücretleri de bir yıllık 300 ₺ ile 1000 ₺ arasında değişiklik gösterir. Web sitenizin kapasitesine göre en düşük veya en yüksek bir web alanı alabilirsiniz. Son olarak sitenizin https uzantılı ve güvenli olmasını isterseniz bunun içinde tercihinize göre 15 $ ile 80 $ arasında birini satın alabilirsiniz.

Web site yapımı maliyeti; Uzun süre aynı alanda – sektörde hizmet veriyorsanız ve halen devam ediyorsanız en iyi seçenekleri tercih ederek hizmet almanız önerilir. Türkiye’de veya yurt dışında çeşitli firmalardan satın alınan fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

İnternet Sitesi Açmak Ne Kadar Tutar?

Türkiye’de en düşük internet sitesi (dinamik web sitesi – yönetim panelli) 6899 ₺ den başlamaktadır. Firmanızın web sitesini açmak ve yeni web sietsi yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. Kısa sürede web sitenizi hazırlıyoruz. Kurumsal web sitesi seçenekleri ile size hizmet verilmektedir. Mobil uyumlu web sitesi yapmaktayız. Web sitesinin mobil uyumlu olması önemlidir.

Kısa sürede bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. İnternet sitesi açmak ve müşterilerinize daha hızlı ulaşmak yeni müşteriler bulmak için bizi arayın. Bir web sitesi açabilir – google reklamı verebilir ve müşterilerinizi artırabilirsiniz. Web sitesi fiyatlarımız uygundur. Dinamik ve yönetim panelli web sitesi yapılmaktadır. İnternet web sitesi ücretleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Web sitesi fiyatları Profesyonel web sitesi maliyetleri Özel web sitesi fiyatları Kurumsal web sitesi ücretleri Mobil uyumlu web sitesi fiyatları WordPress web sitesi maliyetleri İnternet sitesi fiyatları İşletmeye özel web sitesi fiyatları Web sitesi tasarımı ücretleri Web sitesi geliştirme fiyatları Web sitesi kurulum maliyetleri SEO uyumlu web sitesi fiyatları Mobil uygulama entegrasyonu maliyetleri Web sitesi bakım ve destek ücretleri Logo ve grafik tasarım fiyatları SSL sertifikası maliyetleri Domain ve hosting fiyatları Ödeme planları ve taksit seçenekleri Web sitesi yenileme ve güncelleme ücretleri Web sitesi tasarımı teklifi al

11 thoughts on “Web sitesi tasarım fiyatları”

Leave a Reply

Related Post