İnternet Reklamı Verme, Google Ads Reklamı Google Ads google ads reklam fiyatlandırmaları

google ads reklam fiyatlandırmaları

GOOGLE FİYATLANDIRMA google ads reklamları anahtar kelime durumuna göre farklı kelimelere farklı fiyatlar vermektedir.

Yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız.

Ziyaret yoksa ödeme de yok.

Google Ads’e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz tutarda bütçeyle başlayın.

Kendi bütçenizi kendiniz belirlersiniz. Dolayısıyla maliyetleriniz, reklamlarınızla ulaşmaya çalıştığınız hedeflere bağlı olarak değişir. Bazı işetmeler ayda on binlerce dolar harcarken bazıları birkaç yüz dolarlık yatırım yapmayı daha uygun bulur.

Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını öğrenmede ilk 30 gün önemlidir. Her adımda size yol göstereceğiz.

* Reklam kampanyaları için günlük 15 TL ve üzeri bütçe belirleyen müşterilere. Günlük bütçe faaliyet gösterdiğiniz sektör ve hedeflerinize göre değişebilir

Google Ads kılavuzunuz

Google’ın dijital reklamcılık programı Google Ads ile yeni müşterilere ulaşın ve işletmenizi büyütün. Bu kılavuzlar, başarılı reklamlar oluşturarak reklam yatırımlarınızı gelire dönüştürebilmenizi sağlamak üzere hızlı bir başlangıç yapmanız için tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken size en uygun olan yöntemi seçmek!

Mobil | Web sitenizi ve reklamlarınızı mobil cihazlara uygun hale getirin

Google.com aramalarının yarısından fazlası mobil cihazlardan yapılıyor. Bu kılavuzu kullanarak potansiyel müşterilere ulaşmak için nasıl optimizasyon yapacağınızı öğrenin.

 

Leave a Reply

Related Post