İnternet Reklamı Verme, Google Ads Reklamı Blog Google Reklam açma İstanbul

Google Reklam açma İstanbul

Google Reklam İstanbul

Google Reklamları İstanbul, İstanbul’da google ads reklamları vermek isteyen kurumsal ve bireysel müşterilere google reklamları verilmektedir. Google ads reklamlarınızı en etkili bir şekilde kurmaktayız. Hızlı müşteri dönüşümlü yerel ve ulusal reklam açma anlamında hizmet verilmektedir. Google reklamları için sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Sattığınız veya hizmet verdiğiniz sektörlere göre etkili reklamlar verilmektedir.

Google Ads İstanbul

İnternet google ads reklamı verme alanında sizlere hizmet sunulur. Google ads arama ve görüntülü reklam ağlarında sizlere hizmet veriyoruz. Google ads reklamları için bizi arayabilirsiniz. Google ads reklamı İstanbul’da.

Alternatif reklam metni

İşletmenizle ilgili sağladığınız bilgiler ve web sitenizdeki içerik reklamınızın daha fazla müşterinin ilgisini çekmesine ve daha fazla tıklama almasına yardımcı olmak için alternatif reklamlar oluşturmak ve bu reklamları test etmek amacıyla kullanılacaktır.

Hangi reklamın daha etkili olduğunun belirlenmesi için hem orijinal reklam hem de yeni reklamlar yayınlanır. Sürekli olarak daha iyi performans gösteren reklamlar zamanla daha sık yayınlanmaya başlar.

AdAçıklama
BaşlıkBaşlık reklamın üst kısmındaki mavi metindir. Müşteriler reklam başlığını tıkladığında işletmeniz için girdiğiniz web sitesine yönlendirilirler.Başlık 1 için maksimum uzunluk 30 karakterdir (veya çift genişlikli* diller için 15 karakter).Başlık 2 için maksimum uzunluk 30 karakterdir (veya çift genişlikli* diller için 15 karakter).
Reklam metniÜrün veya hizmetlerinizi açıklayarak ya da müşteriler için özel teklifler sunarak işletmenizin satışlarını artıracak özellikleri ön plana çıkarın.Maksimum uzunluk 80 karakterdir (veya çift genişlikli* diller için 40 karakter).
Web sitesi URL’si (bağlantı)İşletmenize ait web sitesi URL’si gösterilir. Reklamlarınızın her biri için farklı bir URL kullanabilirsiniz.
Site bağlantılarıOtomatik site bağlantıları, reklam metni altında gösterilen ve otomatik olarak oluşturulan bağlantılardır. Bu bağlantılar potansiyel müşterileri yaptıkları aramalara göre web sitenizdeki alakalı sayfalara yönlendirir.
Harita raptiyesiReklamlarda, işletmenizin yakınında bulunan müşteriler için bir raptiye simgesi gösterilebilir. Müşteri raptiyeyi tıklarsa Google Haritalar’da işletmenizin konumuna götürülür.
Telefon numarasıBir telefon numarası girerseniz mobil arama ağı, masaüstü arama ağı, Google Görüntülü Reklam Ağı ve Google Haritalar’da reklamlarınızla birlikte telefon numarası gösterilir. Telefon numaranızın gösterilmesi için bu numaranın sahibi olduğunuzu doğrulamanız gerekebilir.Çağrı raporlama kullanıyorsanız, reklamlarınızda kullanılacak Google yönlendirme numarasının gösterilmesi için gerçek telefon numaranızın sahibi olduğunuzu doğrulamanız gerekir.
Adresİşletme adresinizin gösterilmesini istiyorsanız, ilgili hesapta yönetilen adresin görüntülenmesi için Google Ads hesabınızın bir Google Benim İşletmem hesabına bağlı olması gerekir.

Google Ads Reklamı Verme İstanbul

  • Akıllı kampanyalar işletmenizin satışlarını artıracak özellikleri ön plana çıkarmanıza ve müşterilerin ilgisini çekmenize yardımcı olur.
  • İşletmeniz için tek bir kampanya oluşturabilir veya farklı ürün veya hizmetleri sergilemek için birden çok kampanya yayınlayabilirsiniz.

Reklamların işleyiş şekli

Akıllı kampanyalar için kaydolduğunuzda işletmenizi tanımlayan bir reklam metni yazarsınız. Bunun yanı sıra, işletmenizin ürün veya hizmetlerini açıklayarak bir bütçe belirlersiniz. Reklamınız Google veya Google Haritalar’da sizinki gibi işletmeleri arayan potansiyel müşterilere gösterilir.

Hedeflediğiniz coğrafi bölgedeki potansiyel müşteriler, Google veya Google Haritalar’da işletmenizle ilgili ifadeleri aradığında Akıllı reklamınız gösterilebilir. Ayrıca, hedeflediğiniz bölgenin dışında bulunan ancak aramalarında işletme konumunuzun yanı sıra işletmenizle alakalı terimleri kullanan kişilere de gösterilebilir.

Leave a Reply

Related Post