Google reklam paketi fiyatları

| | 25 Comments

Google Ads Reklam Paketi Ücretleri

İnternet google reklamı ürün ve hizmetlerinizi paylaşacağınız en önemli bir yöntemdir. Reklam fiyatları700 ₺, 1000 ₺, 1500 ₺, 3000 ₺, 5000 ₺ Google reklamlarınızı uygun fiyatlara iyi bir kampanya desteği ile sizlere sunmaktayız. Google ads reklam verme yöntemleri için bizden geniş bilgi alabilirsiniz. Google reklam verme ve yönetme aslında son derece basittir. Ads Reklam Paketleri Yani bilgisayar ve bir mail adresini sahip olan her insan google reklamı verebilir yönetebilir. Google ads reklam veren bizim gibi firmaların devreye girdiği yer ise reklamların doğru alanlarda verilmesi, etkili anahtar kelime kullanma ve ulaşabileceğiniz yerlerde reklamınızı yayımlayarak sizi doğru kişiler ile buluşturmaktır. Bir google ads reklamını profesyonel bir şekilde vermek ve iyi geri dönüşler almak için size En iyi hizmeti sunuyoruz. Google reklam paketleri

Google ads reklam paket ücretleri

Atahun Medya firması sizlere ürün ve hizmetlerinizi doğru alıcılar ile buluşturuyor. Google Ads reklam verme yöntemleri hakkında bilgi ve tecrübeye sahip bir ekip ile size hizmet sunmaktadır. Google reklam fiyatlarınızı doğru şekilde harcama ve sizin ürün ve hizmetlerinizi gerçek kişilerle buluşturmak için farklı reklam yöntemlerine baş vurmaktayız. Google reklam verme alanında size En iyi alternatifler sunuyoruz. Bir sektörde hizmet veriyorsanız ve bir web siteniz var ise size yeni müşteriler kazandırmanın yolu google reklam vermedir. Google reklamı vererek müşterilerinizi ve hizmetlerinizi artırabilirsiniz. Dünya çapında google ads reklamı vererek kazanan yüzbinlerce firmadan biride siz olun. Uygun ödeme koşulları ile bütçenize en uygun ads reklam fiyatı belirliyoruz. Google reklamı fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Google reklam paketleri 700 ₺

Yerel reklam verme google ads fiyat listesi. Istediğiniz kelimlerde bölgesel olarak google arama ağında reklamınız 30 gün görünür.

Google Ads reklam paketleri ücretleri 1000 ₺

İsyerinize yakın bir alanda yarıçap baz alınarak reklamınız yayımlanır. Sektörünüze ait kelimeler semtlerde baz alınarak eklenir ve etkili geri dönüş sağlanır.

Google reklam verme paketleri 1.500 ₺

Türkiye’de bir ilde sektörünüzde belirlenen anahtar kelimenin gücü baz alınarak TBM 30 gün reklamınızı yayımlıyoruz. Bu fiyata her sektör geçerli değildir.

Google reklam paketleri fiyat Listesi 3.000 ₺

Orta rekabet firmalarının Türkiye’de yoğunluk olmayan belirli ürünlerin tanıtılması ve satışına yönelik olarak verilen reklamdır. Reklamlar direkt arama ağı veya arama ağı iş ortakları veya daha farklı türlerde yayımlanır.

25 thoughts on “Google reklam paketi fiyatları”

 1. Atahun Medya Merhaba
  google reklam paketleri hakkında fiyat teklifi verirmisiniz.Site ve mail attım size

 2. İnternet google reklamı vermek istiyoruz. Hesabımızı yönetme karşığını ne kadar ücret talep edersiniz. Aylık ödememiz yaklaşık 7.000 TL civarıdır.

 3. Google reklam çözümleri alanındaki desteğiniz için ;şirketimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

 4. merhaba
  Reklamlar direkt arama ağı veya arama ağı iş ortakları dahil mi çıkıyor. Sitemizi atıyorum inceleye bilirmisiniz?

 5. merhaba
  Reklamlar direkt arama ağı veya arama ağı iş ortakları dahil mi çıkıyor. Sitemizi atıyorum inceleye bilirmisiniz?

  1. vereceğiniz reklamlara bağlı olarak değişir. Web sitenizi atınız size dönelim inceleyelim. Belkide daha az harcayacak web siteniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

4.928 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Yandex.Metrica Google internet reklamı Bitkiler hakkında bilgiler