İnternet Reklamı Verme, Google Ads Reklamı Reklam İnternet Reklam Verme Ücretleri

İnternet Reklam Verme Ücretleri

İnternet Reklam Verme Ücreti

İnternet reklamı fiyatları nedir? Türkiye’de googlle internet reklam fiyatları günlük en düşük 14 ₺ den başlamaktadır. Sektörünüze göre en uygun internet reklam fiyatları için bizi arayabilirsiniz. İnternet reklam fiyatını belirleyen en önemli kural hangi alanda reklam vereceğinizdir. Google İnternet reklamcılığı için size Atahun Medya olarak hizmet vermekteyiz.

Google, Facebook, Youtube, Yandex gibi arama motorlarına düşük bütçelerle reklam verebilirsiniz.

Firmamız Sizin adınıza sosyal medya araçlarında reklamınızı yayımlamaktadır.

Google Reklam Ücretleri; Günlük 14 TL lik bütçe ile reklamınız yayımlanabilmektedir. Reklamınıza müşteri yada ürününüzü araştıran kimse tıkladığında ücret ödenir. Tıklama başına maliyete göre günlük limitler değişiklik gösterse bile 450 TL Ye google da 30 gün reklam çıkabilirsiniz.

Google internet reklam verme ücretleri

Google raklamları hakkında size çözüm ortaklığı sunuyoruz. Google reklam verme ve yönetme alanında uzman ekipler ile size sorunsuz hizmet sunmaktayız. Google reklamı verme işleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz. Google reklam verme etkin kampanya kurulumu ile size daha hızlı ve iyi dönüşler sağlamaktayız. İnternet google verme fiyatları 7/24 hizmet. Google reklamı için sektörünüze en uygun kampanyalar açılarak hızlı dönüşüm sağlanmaktadır. İnternet google reklam fiyatı hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Google reklam verme eçenekleri hakkında daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

internet reklamı verme ücretleri, internet reklam fiyatları

Yandex Reklam Ücretleri; yandex reklam verme google ile aynı şekildedir. Aralarındaki en belirgin fark tıklama maliyeti açısından google dan daha düşüktür.

Facebook Reklam Ücretleri; Kullanıcılar reklam uzantınıza tıklama yapınca hesabınızda ki yüklenen paradan ücret düşmektedir.

İnternet Reklam Verme Ücretleri

Google arama ağında reklam vermek isteyen bir işletme aylık 500 ₺ yi gözden çıkarmalıdır. İnternetten reklam verme için hizmet verdiğiniz konum ve hizmet alanınız büyük önem taşır. Google arama motorunda reklam vermek isteyenler bir işletmeyi reklam vereceği alana göre ilk sıralarda çıkartmaktayız. İnternet reklam fiyatları günlük harcanan ortalama bütçeye göre aylık olarak belirlenir.

1 thought on “İnternet Reklam Verme Ücretleri”

Leave a Reply

Related Post