İnternet Reklamı Verme, Google Ads Reklamı Web Sitesi internet sitesi kurdurmak istiyorum

internet sitesi kurdurmak istiyorum

Google internet sitesi kurdurmak istiyorum; Ürünlerinizi veya sunduğunuz hizmetleri sosyal medya veya internet ortamına taşımak için bir web sitesi açmanız gerekmektedir. Sunduğunuz hizmet ve ürünleri hakkında bilgi olacak olan bu sitede müşteriler sizi daha hızlı bulacak ve size ulaşacaktır. Bir web sitesi açma maliyeti ortalama 500 ₺ den başlamaktadır. Web sitesi için size uygun bir domain (alanadı) mesela https://atahun.net birde web sitesini yayımlayacağımız web alanı (hosting) gerekmektedir. Standart bir web sitesi için Alanadı ve Web Alanı dahil (1 yıllık) 500 ₺ ye web sitenizi kurabiliriz.

Google internet reklamı vermek için bizi arayabilirsiniz. Etkili hesap yönetimleri günlük bilgi ve gereksiz kelime temizliğ ile firmanıza en uygun reklam kampanyaları açmaktayız.

Web sitesi açtırmak istiyorum

Web sitenizi bir günde yayımlıyoruz. Genellikle wordpress site kurmaktayız. Bu web sitesi sizin yönetebileceğiniz bir yönetim panelinden oluşmaktadır. Ve yönetim paneli Türkçe’dir. İnternet sitenizi kurduktan sonra küçük bütçelerle google ads reklamıda verebilirsiniz. Bir günde web sitesi kuruyor ve yayımlıyoruz. Google’da web sitenizin görünmesi için bizi arayabilirisniz.

Leave a Reply

Related Post