google reklam fiyatları

google ads reklam fiyatları 14 ₺

den (günlük) başlayan fiyatlar ile işletmenizin google da reklamını verebilirsiniz. Google ads reklamı vererek yeni müşteriler elde edebilirsiniz. Google ads reklamlarını etkili bir kampanya ile hazırlıyoruz. Google reklamları için bilgi alabilirsiniz. Google Ads reklamları uygun bütçeler ile verilmektedir.

Google reklamları nasıl fiyatlandırılır ?

Google TBM (tıklama başı maliyet) ile sizin sektörünüzdeki kelimelere bir fiyat biçmektedir. Mesela google reklamı verme fiyatları ilk sayfa maliyeti 1,50 ₺ iken google reklam anahtar kelimesinin üst sıralarda görünme maliyeti 4,00 ₺ olabilmektedir. Kelimenin popülerliği arttıkça yanı google arama motorundan arandıkça fiyatlarda yükselmektedir. Google arama ağı reklamları en sektörlere göre değişse de en düşük tıklama orana maliyeti 0,20 krş olarak belirlenebilir.

Google reklamı verme ücretleri aylık maliyeti nedir ?

Google arama ağı veya görüntülü reklam ağında aylık bir bütçe belirlenmemektedir. Siz 3-5 gün google reklamı vererek alacağınız tıklama ve dönüşüme göre bir fiyat belirlemelisiniz. Faraza siz günlük google reklamlarına 50 ₺ ayırdı iseniz 30 günlük maliyetiniz 1.500 ₺ olacaktır. İstediğiniz zaman google rekam bütçenizi düşürebilir veya artırabilirsiniz.

8 thoughts on “google reklam fiyatları”

Leave a Reply

Related Post

Yahoo ReklamYahoo Reklam

İşlettiğimiz web siteleri ağımızda hem de Yahoo dışındaki web sitelerinde reklamlar sunar. Yahoo’nun ağı, Yahoo Network Plus ve Yahoo Search Marketing’i içerir. Yahoo, görüntü, animasyon ve video olarak görünen ve