google reklam fiyatları

| | 8 Comments

google ads reklam fiyatları 14 ₺

den (günlük) başlayan fiyatlar ile işletmenizin google da reklamını verebilirsiniz. Google ads reklamı vererek yeni müşteriler elde edebilirsiniz. Google ads reklamlarını etkili bir kampanya ile hazırlıyoruz. Google reklamları için bilgi alabilirsiniz. Google Ads reklamları uygun bütçeler ile verilmektedir.

Google reklamları nasıl fiyatlandırılır ?

Google TBM (tıklama başı maliyet) ile sizin sektörünüzdeki kelimelere bir fiyat biçmektedir. Mesela google reklamı verme fiyatları ilk sayfa maliyeti 1,50 ₺ iken google reklam anahtar kelimesinin üst sıralarda görünme maliyeti 4,00 ₺ olabilmektedir. Kelimenin popülerliği arttıkça yanı google arama motorundan arandıkça fiyatlarda yükselmektedir. Google arama ağı reklamları en sektörlere göre değişse de en düşük tıklama orana maliyeti 0,20 krş olarak belirlenebilir.

Google reklamı verme ücretleri aylık maliyeti nedir ?

Google arama ağı veya görüntülü reklam ağında aylık bir bütçe belirlenmemektedir. Siz 3-5 gün google reklamı vererek alacağınız tıklama ve dönüşüme göre bir fiyat belirlemelisiniz. Faraza siz günlük google reklamlarına 50 ₺ ayırdı iseniz 30 günlük maliyetiniz 1.500 ₺ olacaktır. İstediğiniz zaman google rekam bütçenizi düşürebilir veya artırabilirsiniz.

8 thoughts on “google reklam fiyatları”

  1. Merhaba google ads reklamı vermek istiyoruz. Çalışmamız için nasıl bir yol izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

4.619 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Yandex.Metrica Google internet reklamı Bitkiler hakkında bilgiler