İnternet Reklamı Verme, Google Ads Reklamı Google Reklam Google reklam nedir? Google reklam verme

Google reklam nedir? Google reklam verme

Google reklam nedir? Google reklam verme

Google ads reklamı verme size farklı avantajlar sağlamaktadır. Google reklam verme size geri dönüşüm sağlar. Etkili bir google reklamı verme hakkında sizlere çözüm sunmaktayız. Ürünlerinizin veya hizmetlerinizin daha fazla kişilere ulşamasını istiyorsanız google reklam verebilirsiniz. Google reklam vermenin farklı yolları vardır ama en etkilisi google arama ağı reklamıdır. Google ads reklamları için sizlere hizmet sunmaktayız.

Google reklam nasıl verilmektedir?

Google ads reklamı verme için öncelikle bir mail adresiniz olması gerekmektedir. Google reklam vermek için bu mail adresiniz ile reklam açabilirsiniz. Lakin profesyonel bir reklam açma için destek arıyorsanız biz size hizmet verebilmekteyiz. Google reklam geri dönüşümleri çok etkilidir. Sizlere sektörünüze uygun google ads reklamları açarak destek vermekteyiz. Her bütçeye uygun google ads reklamları için bizi aramanız yeterlidir.

Google reklam nasıl para harcar?

Google reklamının TBM (tıklama başı maliyet) diye bir sistemi vardır. Bu sisteme göre reklamınız görüldüğü zaman paranız harcanmaz ancak bir kullanıcı reklamınıza tıkladığı zaman reklam bütçenizden o kelimeye verdiğiniz fiyatlara yakın bir bütçe harcamız olursunuz. Mesela ‘google reklam’ diye bir anahtar kelimeniz var bu anahtar kelimeye 1 ₺ fiyat verdiniz google arama ağında bu kelimeye tıklayan bir kullanıcı sizden tahmini 1 ₺ veya biraz fazla (yapılan ayarlamalara göre değişmektedir) kesecektir. Yani google reklam sisteminde tıklama aldıkça ödeme yaparsınız.

Leave a Reply

Related Post

google reklam vermegoogle reklam verme

Google reklam verme için sizlere çözüm önerileri sunmaktayız, reklamınızı google reklam arama motorunda hizmet verdiğiniz kelimeler baz alınarak yerel düzeyde veya Türkiye genelinde vermekteyiz. Sizde firma veya hizmetinizin google arama