Yahoo Reklam

yahoo-reklamİşlettiğimiz web siteleri ağımızda hem de Yahoo dışındaki web sitelerinde reklamlar sunar. Yahoo’nun ağı, Yahoo Network Plus ve Yahoo Search Marketing’i içerir. Yahoo, görüntü, animasyon ve video olarak görünen ve grafik reklamlar olarak da bilinen görüntülü reklamlar sunar. Yahoo metin bağlantıları olarak görünen metin reklamlar da sunar.

 

 

Yahoo’nun Doğru Medya Etkileşimi uygulaması ve bazı pazarlardaki APT teknoloji platformları (“Etkileşimler”), reklam verenler, ajanslar, yayıncılar ve reklam ağlarının reklamcılık işlerini yönetebilmelerini sağlar.

Yahoo’nun web sitelerinden birini veya Yahoo’nun reklam sunuyor olabileceği bir Yahoo olmayan web sitesini ziyaret ettiğinizde göreceğiniz reklamlar, Yahoo tarafından, reklamların göründüğü sayfanın içeriği, cinsiyetiniz, yaşınız veya bulunduğunuz konum gibi tarafınızca sağlanan bilgiler, arkadaşlarınızın veya kişilerinizin size önerileri veya diğer ilgi alanlarınıza göre önerilebilir. Yahoo, kişisel olarak tanımlanabilen bilgiler dahil olmak üzere sağladığınız bilgileri, web sitelerimizden birini ziyaret ederken veya hizmetlerimizden birini kullanırken size özel reklamlar sunmak için kullanabilir. Yahoo, ayrıca ürün ve hizmetlerimizi kullanımınızı veya size gösterdiğimiz reklamlarla etkileşiminizi de inceleyebilir. Yahoo’nun reklam seçimi ve Etkileşimler’in etkinliğini artırmak için bu bilgileri kullanımını, bunu devre dışı bırakarak denetleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Related Post