İnternet Reklamı Verme, Google Ads Reklamı Genel google ads reklam fiyat Listesi

google ads reklam fiyat Listesi

google ads reklam fiyat Listesi

Google reklamı vermek istiyorsanız, sizlere iş ve sunduğunuz hizmetlere özel etkin reklam kampanyası oluşturmaktayız. Google ads reklam fiyatı her sektöre göre değişiklik göstermektedir. Şuanda reklam fiyatları şu şekildedir.

Google en düşük reklam ödeme fiyatı: 14 TL

Google en düşük TBM fiyatı : 0,10 krş

google ads reklam fiyatları Listesi

İdeal bir reklam deneyiminde, metin reklamınız doğrudan müşterinizin satın almak istediği şeyle ilgilidir. Bir örnek verecek olursak: Bir kullanıcı Google’da “24 saat çiçek teslimatı zambaklar” için arama yapıyor; başlığı “Hızlı zambak siparişi – 24 saat çiçek teslimatı” yazan bir reklam görüyor. Reklamı tıklıyor ve doğrudan çiçek sitesine giderek sipariş veriyor. Güçlü metin reklam oluşturmak için en iyi 6 ipucu:

  1. Neyin tanıtımını yaptığınız konusunda açık olun. Müşterileriniz, reklamınızı tıklarken neler bekleyebileceklerini bilmelidir. Anahtar kelimelerinizden en az birini reklam başlığınıza ekleyin. “Dijital fotoğraf makinesi”ni anahtar kelime olarak eklediyseniz, reklam başlığınız “Dijital Fotoğraf Makinesi Satın Al” olabilir. (Reklam metninde ticari marka kullanırken Google Ads ticari marka politikalarına uymanız gerektiğini unutmayın.)
  2. Alakalı olun. Müşterinize bir yanıt veya çözüm sunduğunuzdan emin olun. Örneğin, müşteri yakınında bir çözüm arıyorsa, bulunduğunuz yer en kullanışlı bilgidir ve başlığa eklenmelidir.
  3. Açıklamayı başlığa uygun hale getirin. Reklamın bütün bir birim olarak tutarlı olduğundan emin olun.
  4. Reklamınızı açılış sayfanıza uygun hale getirin. Reklamınızdan bağlantı verdiğiniz sayfayı (açılış sayfası) inceleyin ve reklamınızda yer alan tanıtım veya ürünlerin bu sayfada bulunduğundan emin olun. Web sitenizde beklediklerini bulamayan ziyaretçiler siteden ayrılabilir.
  5. Reklamlarınızın onaylandığından emin olun. Reklamların yüksek kaliteli olmasını sağlamak için, tüm reklamların profesyonel ve içerikle ilgili yüksek standartları karşılaması gerekir. Birkaç örnek verecek olursak, ilave boşluklar, GaRip BÜYÜK HARF KULLANIMI, ünlem işaretleri veya açık olmayan URL’ler bulunmamalıdır. Metin reklam koşulları hakkında daha fazla bilgi edinin.
  6. Mobil cihaz kullanan müşterilere hitap edin. Web sitenizin mobil sürümünü açılış sayfası olarak kullanarak mobil cihazlardaki kişilere özel reklamlar oluşturun ve mobil bir kitleye uygun ürünler sunun.

Leave a Reply

Related Post

İnternet reklamıİnternet reklamı

internet reklamı, ürünlerinizin isimlerini yazınca google.com da birinci sayfada çıkmak istermisiniz. atahun medya olarak sizlerin reklamlarını google, facebook, yandex, bing, ask vb arama motorlarında birinci sayfaya çıkarmaktayız. müşteriler sizi aradığında

Youtube ReklamYoutube Reklam

Youtube Reklam, Müşterilere ulaşın Mesajınızı, video reklamlarla doğru kişilere, doğru zamanda verin. Her işletmenin YouTube’da ulaşabileceği bir kitle mutlaka vardır.