Google reklamı arama ağı

Google reklamı arama ağı

Google reklamında sizi müşterilerin direkt aramasını isterseniz arama ağı reklamı kampanyası kurmanız daha etkili olacaktır. Müşteriler anahtar kelimeleri yazar ve sizin reklama tıklarsa direkt telefonunuzu arayabilir.

Kampanya başına bir hedef seçersiniz. Bu seçim önemlidir, çünkü Google Ads bunu başarılı olmanıza yardımcı olmak amacıyla kampanya ayar seçeneklerinizi yönlendirmek için kullanır. Aşağıda en iyi uygulama örnekleri verilmektedir.

  • 2 farklı sonuç almak istiyorsanız, her biri farklı bir pazarlama hedefine sahip 2 farklı kampanya oluşturun. Örneğin, potansiyel müşteri kazanmak ve satış elde etmek istiyorsanız, hedefi Potansiyel Müşteriler olan bir kampanya ve hedefi Satış olan başka bir kampanya oluşturun.
  • İşletmeniz internette satışı hedefliyorsa, Satış hedefini seçmeyi düşünün. Diğer hedefler, Web Sitesi Trafiği veya Potansiyel Müşteriler (form dolduran bir müşteri gibi) elde etmeyi amaçlayan bir kampanya oluşturmanıza olanak sağlar.
  • İşletmeniz sadece Aramaları amaçlıyorsa

Leave a Reply

Related Post

Yahoo ReklamYahoo Reklam

İşlettiğimiz web siteleri ağımızda hem de Yahoo dışındaki web sitelerinde reklamlar sunar. Yahoo’nun ağı, Yahoo Network Plus ve Yahoo Search Marketing’i içerir. Yahoo, görüntü, animasyon ve video olarak görünen ve

Youtube ReklamYoutube Reklam

Youtube Reklam, Müşterilere ulaşın Mesajınızı, video reklamlarla doğru kişilere, doğru zamanda verin. Her işletmenin YouTube’da ulaşabileceği bir kitle mutlaka vardır.